kozavt7
dodanych gier: 0
Agata Delek
Sztum
ostatnio byli tu
Ostatnio grane (0)


Komentarze (1)

kozavt7 (2015-12-09 11:53:23):
Druk 3D to aktualnie jedna z nielicznych tak szybko rozwijających się specjalizacji na ziemio. Dzięki tej technologi ludzkość zyskała wiele nowych możliwości, urządzenia 3D odnalazły bowiem zastosowanie w każdej firmie. Począwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, motoryzacji przez uproszczoną prace przy projektach, po zwykłe udogodnienia choćby w firmach reklamowych. Maszyny 3D bardzo ciepło zostały przyjęte także w gospodarstwach domowych. Jest sporo modeli przeznaczonych na rynek komercyjny, tanie masowe zestawy, świetnie nadają się w rozrywce, czy nauce. Co rusz świat obiegają informację o nowych prototypach i wynalazkach powiązanych z drukarkami 3D. Jeszcze kilka lat temu, podstawowym materiałem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, aktualnie ulepszone maszyny umieją współdziałać z metalami, szkłem czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata druku 3D. www.printers3d.plKomentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
(c) 2007-2018 GameGate.pl   |   Regulamin   |   Reklama   |   Kontakt
GameGate.pl to najlepsze darmowe gry online w internecie. Gamegate.pl to serwis, gdzie zajdzisz najnowsze i ciekawe gry flash.
Gry sportowe, gry dla dzieci, strzelanki, strategie, bijatyki, gry wyścigowe, gry logiczne, gry przygodowe, gry hazardowe i wiele innych gier.
Całkowicie darmowe gry - strzelanki, gry akcji, zręcznościowe, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Pograj w ciekawe i zabawne gierki. Darmowe gry online dla każdego!
Partnerzy: Konkursy Gracza