kola3f5
dodanych gier: 0
Felia Michon
Chełmek
ostatnio byli tu
Ostatnio grane (0)


Komentarze (1)

kola3f5 (2015-11-18 14:30:55):
Ich atutem jest prędkość działania, produkty przesyłają zawsze w ciągu 24 godzin. Do dyspozycji jest portal obsługi klienta, z którego sam kilka razy korzystałem, profesjonalnie doradzono mi przy wyborze odpowiedniego kartridża. Dodatkowo w Poznaniu dowóz jest za darmo. W sprzedaży mają też artykuły szkolne i drukarki 3D. Są u nich dostępne materiały eksploatacyjne do drukarek oryginalne, alternatywne oraz chińczyki, czyli produkty tak zwane 100% new. Co dodatkowo mnie do nich przekonało to bardzo sympatyczny program partnerski, który pozwala na zbieranie punktów, za które można dostać fajne gadżety (ich wybór jest naprawdę duży). Szczerze zachęcam do sprawdzenia tej firmy http://www.tusz.orgKomentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
(c) 2007-2018 GameGate.pl   |   Regulamin   |   Reklama   |   Kontakt
GameGate.pl to najlepsze darmowe gry online w internecie. Gamegate.pl to serwis, gdzie zajdzisz najnowsze i ciekawe gry flash.
Gry sportowe, gry dla dzieci, strzelanki, strategie, bijatyki, gry wyścigowe, gry logiczne, gry przygodowe, gry hazardowe i wiele innych gier.
Całkowicie darmowe gry - strzelanki, gry akcji, zręcznościowe, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Pograj w ciekawe i zabawne gierki. Darmowe gry online dla każdego!
Partnerzy: Konkursy Gracza