benefr4
dodanych gier: 0
Anna Monich
Połczyn-Zdrój
ostatnio byli tu
Ostatnio grane (0)


Komentarze (1)

benefr4 (2015-11-18 08:52:06):
Druk 3D to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się branży na świecie. Dzięki tej technologi ludzie zyskali masę nowych zdolność, drukarki 3D znalazły bowiem wykorzystanie w każdej fabryce. Rozpocząwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, motoryzacji przez ułatwioną prace przy prototypach, po zwyczajne usprawnienia chociażby w instytucjach reklamowych. Maszyny 3D bardzo ciepło zostały przyjęte również w domach. Jest wiele modeli przeznaczonych na rynek handlowy, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się w rozrywce, czy nauce. Co chwilę ziemie obiegają wiadomości o kolejnych projektach i wynalazkach związanych z maszynami 3D. Jeszcze parę lat temu, podstawowym filamentem do druku było specyficzne tworzywo PLA, ABS, teraz udoskonalone maszyny umieją współdziałać z metalami, szkłem czy jedzeniem. Wejdźcie na stronę gdzie znajduje się wiele nowinek ze świata druku 3D. www.printers3d.plKomentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
(c) 2007-2018 GameGate.pl   |   Regulamin   |   Reklama   |   Kontakt
GameGate.pl to najlepsze darmowe gry online w internecie. Gamegate.pl to serwis, gdzie zajdzisz najnowsze i ciekawe gry flash.
Gry sportowe, gry dla dzieci, strzelanki, strategie, bijatyki, gry wyścigowe, gry logiczne, gry przygodowe, gry hazardowe i wiele innych gier.
Całkowicie darmowe gry - strzelanki, gry akcji, zręcznościowe, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Pograj w ciekawe i zabawne gierki. Darmowe gry online dla każdego!
Partnerzy: Konkursy Gracza