sebjnl9
dodanych gier: 0
Gabrysia Małek
Stąporków
ostatnio byli tu
Ostatnio grane (0)


Komentarze (1)

sebjnl9 (2015-11-16 09:50:16):
Jak pomóc ochraniać nasze środowisko naturalne i czerpać korzyści materialne na tym? teraz jest parę sposobów, jednym z nich jest zbieranie pustych tonerów i tuszy z drukarek i sprzedaż w specjalnych punktach takich jak ten: http://www.ekoswiat.eu . Powinno się ochraniać środowisko naturalne, albowiem z każdym miesiącem nasza ziemia zarzucana jest odpadami. Mnóstwo z tych odpadów można jednak ponownie wykorzystać, aczkolwiek brak świadomości jest powodem, że trafiają one na wysypisku śmieci. Obecna technologia umożliwia recykling praktycznie wszystkich odpadów, czy to guma, makulatura, metal, aluminium, tonery i tusze z kopiarek, to przecież cenne surowce, które da się jeszcze raz użyć. Jeśli nasza pomoc w tej dziedzinie może do tego zostać wynagrodzona to czemu nie przyczynić się do odbudowy czystości naszej planetyKomentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
(c) 2007-2018 GameGate.pl   |   Regulamin   |   Reklama   |   Kontakt
GameGate.pl to najlepsze darmowe gry online w internecie. Gamegate.pl to serwis, gdzie zajdzisz najnowsze i ciekawe gry flash.
Gry sportowe, gry dla dzieci, strzelanki, strategie, bijatyki, gry wyścigowe, gry logiczne, gry przygodowe, gry hazardowe i wiele innych gier.
Całkowicie darmowe gry - strzelanki, gry akcji, zręcznościowe, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Pograj w ciekawe i zabawne gierki. Darmowe gry online dla każdego!
Partnerzy: Konkursy Gracza