Serwis GameGate.pl to społecznościowa platforma z najlepszymi grami flash dla każdego. Każdy użytkownik serwisu może dodawać do niego swoje ulubione gry w kilkunastu kategoriach. Ważne jest to, że grać mogą wszyscy - zarówno zarejestrowani, jak i zupełnie anonimowi użytkownicy. Dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu - czyli m.in. dodawaniu nowych gier, możliwością oceniania i komentowania profili i gier, dodawania komentarzy, dodawania znajomych do listy przyjaciół, dostępu do statystyk profilu - uzyskuje się dopiero po zarejestrowaniu w serwisie.

Serwis GameGate.pl codziennie aktualizowany jest nową porcją gier flash - w głównej mierze przyczyniają się do tego zarejestrowani użytkownicy udostępniający innym graczom ciekawy content.
Do celów kontaktowych udostępniliśmy adres kontakt (at) gamegate.pl. Skorzystaj z niego jeśli

*        tworzysz gry flash i chcesz zaprezentować je na łamach GameGate.pl
*        chcesz zgłosić błąd występujący w serwisie GameGate.pl
*        chcesz zgłosić naruszenie regulaminu serwisu GameGate.pl

Serwis GameGate.pl to idealne miejsce na reklamę. Do Państwa dyspozycji
możliwych jest kilka najpopularniejszych form reklamowych - w sprawie
ustalenia szczegółów prosimy o kontakt poprzez adres e-mail:
reklama (at) gamegate.pl

Dlaczego reklama w serwisie GameGate.pl?

1.        Średni wiek gracza komputerowego to ok. 33 lata, co czyni odbiorców serwisu GameGate.pl idealnym targetem.
2.        Średnia czasu spędzanego na stronach z grami online jest zdecydowanie większa od czasu spędzanego na witrynach innego rodzaju i wynosi przeciętnie od 7 do 40 minut.
3.        Rośnie odsetek graczy korzystających z gier internetowych - aktualnie ponad 50% graczy gra online, podczas gry w 2000 roku odsetek ten wynosił 19%.
4.        Blisko połowa osób korzystających z gier online stanowią kobiety!
5.        Aktualnie światowy rynek gier jest warty 37 mld dolarów i zgodnie z prognozami ma wzrosnąć do około 46 mld w 2010 roku.
6.        Rynek gier typu "casual" (czyli gier prostych, w tym także gier flash) jest obecnie warty ponad 2,25 mld dolarów i wartość ta rośnie 20% w skali roku.

(c) 2007-2018 GameGate.pl   |   Regulamin   |   Reklama   |   Kontakt
GameGate.pl to najlepsze darmowe gry online w internecie. Gamegate.pl to serwis, gdzie zajdzisz najnowsze i ciekawe gry flash.
Gry sportowe, gry dla dzieci, strzelanki, strategie, bijatyki, gry wyścigowe, gry logiczne, gry przygodowe, gry hazardowe i wiele innych gier.
Całkowicie darmowe gry - strzelanki, gry akcji, zręcznościowe, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Pograj w ciekawe i zabawne gierki. Darmowe gry online dla każdego!
Partnerzy: Konkursy Gracza